Nový laserový generátor

Od roku 2020 máme jako jedno z prvních pracovišť v naší zemi nejmodernější laserový generátor Leonardo od německé firmy Biolitec, jehož vlnová délka 1 940 nm zaciluje přesně na žilní stěnu! Nejmodernější technika nám pomáhá k nejlepším výsledkům.

Host pořadu Dva na Dvojce

Hostem pořadu Dva na Dvojce na stanici Český rozhlas Dvojka moderovaného Šárkou Wolemanovou byl s tématem křečových žil MUDr. Robert Vlachovský, Ph.D., vedoucí Centra žilní chirurgie VASCUMED.

Host Radiožurnálu

O nových metodách léčby křečových žil mluvil Robert Vlachovský v pořadu Host Radiožurnálu s Patricií Strouhalovou.

Objednejte se online

Nyní se můžete pohodlně objednat přes náš nový online objednávkový systém na našich stránkách. Ve třech jednoduchých krocích si u nás sjednáte termín a potvrzení vám přijde do emailu. Navíc ihned vidíte, kdy máme volno a můžete si sami termín vybírat.

Zavádíme novou metodu žilního lepidla v Česku!

V rámci zavádění unikátní nové metody v Česku – ambulantní operace křečových žil pomocí žilního lepidla – nabízíme poslední volné místo za zvýhodněnou cenu 25 000 Kč.

Spouštíme nové webové stránky specializované na ošetření křečových žil!

Pro ty z Vás, kteří se chtějí dozvědět více o ošetření žil pomocí nitrožilního laseru nebo pomocí žilní lepidla (u nás absolutní novinka), spouštíme nové webové stránky...

Nový pomocník pro sklerotizaci a zajištění přístupu k žílám – lampa Veinlite

Používáme speciální žilní lampu, která pomáhá a zpřesňuje provádění sklerotizace a dalších zákroků na žílách.

Nejmodernější nitrožilní laser – BIOLITEC Cerelas E

BIOLITEC Cerelas E (vlnová délka 1470 nm, radiální vlákno) a radiofrekvenční generátor – VNUS ClosureFast.

Nový ultrazvuk na našem pracovíšti

Od května 2012 vlastní naše společnost nový kvalitní přenosný ultrazvukový přístroj GE LOGIQ Book XP, který zcela splňuje naše požadavky na využití při miniinvazivních operacích křečových žil.

Měníme vlnovou délku a nejen to...!

V uplynulém měsíci jsme opakovaně a úspěšně ošetřili naše pacienty pomocí nového laseru od firmy Biolitec s vlnovou délkou 1470 nm a novým systémem radiálního vlákna se 2 emitujícími body, tzv. ELVeS Radial 2ring™. Využijte i vy možnost ošetření nejmodernější technologií na poli nitrožilních laserů...