VASCUMED s.r.o.
Centrum žilní chirurgie

Přívrat 1963/30
616 00 Brno

Tel.: +420 725 861 000
Email: info@krecove-zily.com

Rady před konzultací

 
1. Ke konzultaci se dostavte asi 10 minut před stanoveným časem, nemusíte se u žádné registrace sami hlásit, vyzvedneme si Vás sami v čekárně v 2. patře budovy Viviena na Vídeňské 6 v Centru žilní chirurgie VASCUMED (Brno) nebo v čekárně v přízemí v ambulanci Estéea (UH). Snažíme se o maximální přesnost, nicméně někdy můžeme nabrat menší zpoždění (maximálně do 15 minut), většinou způsobené prodloužením předchozí konzultace či pozdním příchodem některých z klientů před Vámi.  
 
2. Vlastní vstupní konzultace trvá přibližně 20 minut, je při ní probrána Vaše osobní anamnéza se zaměřením na žilní choroby, jste klinicky vyšetřen/a a někdy proběhne vyšetření pomocí duplexního ultrazvuku (jen orientační vyšetření zaměřené na problematickou končetinu).  Na základě toho pak s Vámi prodiskutujeme a vysvětlíme možnosti léčby. Pokud máte k Vašemu onemocnění již v minulosti provedeno nějaké vyšetření a nebo jste již prodělal/a některý z výkonů na žílách (sklerotizace, klasická operace), pak budeme rádi, pokud si s sebou ke konzultaci donesete dokumentaci od těchto zákroků.
 
3. Pokud jste objednáni na rozšířenou vstupní konzultaci, tak ta trvá přibližně 40 min, a během ní provádíme nejen kompletní fyzikální vyšetření a anamnézu, ale i podrobné duplexní ultrazvukové vyšetření problematické končetiny se zaměřením na povrchový i hluboký žilní systém a body insuficience.  Na základě toho pak s Vámi prodiskutujeme a vysvětlíme možnosti léčby a budete mít možnost se přímo po vyšetření rozhodnout, zda nějaký z navrhovaných výkonů podstoupíte.
 
4. Výrazně si zjednodušíte situaci při konzultaci, a také zkrátíte dobu rozhodování o možné léčbě tím, pokud si již k první konzultaci donesete s sebou provedené aktuální ultrazvukové vyšetření vašich křečových žil (ne starší 1 roku). Konzultace je prováděna erudovaným cévním chirurgem specializovaným na žilní chirurgii, a ultrazvuková vyšetření nám často provádějí spolupracující angiologové a flebologové v Brně i dalších městech. Při konzultaci Vám poradíme, jak a na koho se obrátit. Toto vyšetření není podmínkou, ale spíše pomůckou při konzultaci...
 
5. Naše zařízení nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou, z tohoto důvodu je zpoplatněna veškerá činnost dle ceníku (je uveden na našich www stránkách).

Copyright © 2009 Centrum žilní chirurgie
Tvorba www stránek  MACHIN.cz, webhosting  forpsi.com


Plastická-chirurgie.info VASCUMED s.r.o. - Centrum žilní chirurgie
se specializuje na zákrok Léčba křečových žil (varixů)
na portálu Plastická-chirurgie.info
VASCUMED s.r.o. - Centrum žilní chirurgie portál o plastické chirurgii